חיפשתי פתרון מהיר להדפסת תמונות. מדיי פעם בגן או בבית ספר אנחנו צריכים להביא תמונות (בד"כ בימי הולדת) וצריך כל הזמן ללכת לחנות צילום ולפתח. לא מזמן ראיתי אצל בת דודה שלי מצלמה שברגע שהיא צילמה המצלמה הוציאה את התמונה ישר. אהבתי, אבל התפעול שלה נראה לי מאד מסורבל, לקח לה הרבה זמן להכניס את הדף צילום, גם לא עבד כל כך בהתחלה, אז חיפשתי פתרון אחר. מצאתי את המדפסת הקטנה הזאת של שיאומי שבאמצעות טכנולוגיה מיוחדת מצלמת את התמונה על הנייר המיוחד – שימו לב אין פה דיו ואין פה הדפסה ממש כמו מדפסת, אלא מאין צילום על העמוד המיוחד.

אז נתחיל מגודל התמונה – היא קטנה, ציפיתי למשהו יותר גדול, ידעתי שזה קטן, אבל לא ציפיתי לכל כך קטן – היתרון המשמעותי שאתם יכולים להדפיס תמונות שיכנסו לכם לארנק וככה במהירות הדפסתי תמונה משפחתית ושמתי בארנק 🙂

המדפסת עצמה מאד קטנה, קלה, נוחה, אפשר להסתובב איתה לאן שרוצים ולא ממש מרגישים שלקחתם אותה איתכם. התפעול עצמו קליל ונוח באמצעות אפליקציית MI HOME של שיאומי. אגב – הייתי בטוח שאני אצטרך להתחבר לשרת הסיני של שיאומי כי רכשתי באלי אקספרס , אבל זה התחבר לשרת הישראלי בקלות ונוסף לי לרשימת המכשירים שאני משתמש בהם ביום יום. כשאתם פותחים את התוכנה ואת המצלמה אתם מתחברים דרך בלוטוס בקלות ויש לכם ממש תוכנת עריכת תמונות שאתם יכולים לבחור את התמונה, לערוך אותה לחתוך ועוד כל מיני פיצרים נחמדים.

ההדפסה עצמה חלקה, מטעינים את הדפים במדפסת בקלות ותוך כדקה התמונה מודפסת. העמוד עצמו הוא גם מדבקה, אפשר להסיר את הנייר מהחלק האחורי ולהדביק. קל – נוח ואהבתי מאד. אם התמונה הייתה קצת יותר גדולה היה מושלם.

המצלמה נטענת יש חיווי של אורות ברגע שהבטריה עומדת להיגמר גם על המכשיר וגם באפליקציה עצמה. זמן טעינה מהיר.

את דפי ההדפסה גם צריך לרכוש בנפרד, הם לא ממש זולים, אבל לפעמים יש מבצעים טובים ושווה לעקוב.