כל מי שבדק וחיפש מגני מסך או טלפונים באינטרנט נחשף לפרסומות בפייסבוק של המגן מסך המגנטי, הוא נראה כל כך טוב, מכסה את כל המכשיר בלי בעיה ומגן לכם על המסך בלי צורך בהדבקה הזאת של המגן ניילון או זכוכית או ננו משהו שמתקלף לך כל כמה חודשים… (במיוחד במכשירים של סמסונג הקעורים, המגן לא מצליח לשבת טוב לאורך זמן).

אז גם אני אחרי שכל חודשיים הייתי צריך להדביק מגן מסך חדש החלטתי לנסות את הקייס הזה שהציף לי את הפיד והבטיח לעשות פלאים, אז האם הוא גם עשה פלאים? בואו נצלול פנימה.

אני משתמש בסמסונג גלאקסי 22 אולטרה (טלפון מעולה), יש עליו מגן של spigen ומדבקת מסך. בגלל שהמגן מגיע עד לצדדים והמסך הקעור, המגן מסך לא נדבק כמו שצריך בצדדים ולא מחזיק לאורך זמן (הוא מתקלף). הסרתי את המגן מסך , הורדתי את השפיגן והרכבתי את הקייס החדש.

2 דברים שאתה רואה ומרגיש במיידית – הוא נראה טוב! לא מפריע בכלל לאיכות המסך ולא פוגע בנראות, אבל הוא כבד משמעותית מהמגן של שפיגן ומרגישים את זה באחיזה ביד.

לגבי החוויה, נתחיל שטביעת האצבע שלי לא עובדת, הוא לא מזהה אותה, אני אנסה להגדיר אותה שוב פעם מחדש, אבל עד עכשיו נדה. בנוסף הטאש בצדדים לא חלק, כאילו המכשיר מתקשה לקבל את הנגיעות בצדדי המסך מה שגורם לי קשיי ניווט משמעותיים. העט במכשיר – עובד טוב, אין בעיה והמגע איתו טוב, לא מרגיש שינוי מהמגן שהדבקתי, מה שכן להוציא את העט זה סיוט, העט נמצאת בפנים והמגן מקשה על הוצאתו.

דבר נוסף – אין למגן את הבליטות האלה בשוליים כדי להגן על המסך מפגיעה ישירה כמו במגנים האיכותיים – כאשר המכשיר יפול עם המסך על הריצפה או על כל משטח רוב הסיכויים שהוא יספוג מכה – השאלה האם המגן שיושב על המסך יצליח לספוג את המכה ולהציל את המסך… במגנים האיכותיים יש בליטות בצדדים שמונעים מהמסך לקבל את המכה ישירות (אלא אם הוא נופל בזווית).

טעינה אלחוטית – עובדת ללא בעיות עם הקייס עליו.

לסיכום – הקייס הזה מגיע להמון דגמים והמון סוגי טלפון לפי מה שראיתי, ההמלצות שלי הן כאלה – אם אתם לא משתמשים בטביעת אצבע כדי לפתוח את המכשיר, או שהטביעת אצבע שלכם היא מאחורי המסך או מצידה – אז לא אמורה להיות לכם בעיה.

ההמלצה שלי – השתמשו בקייס הזה אם המסך שלכם לא קעור, אין לכם טביעת אצבע על המסך ואין לכם עט שיוצא מהתחתית של המכשיר (דגמי הנוט למיניהן). כל השאר עובד בסדר גמור, לי זה פחות פרקטי.