אז התחיל הקיץ ואיתו גם היצורים המעצבנים והעוקצים הללו, אחרי שתקופה עקבתי אחרי כל מיני מכשירים שמאיימים להרחיק ולקטול אותם ולא קניתי, הפעם אמרתי ננסה, הבת שלי כל בוקר הייתה מתלוננת שעקצו אותה בלילה וכל הרגליים שלה היו עם עקיצות… זאת הייתה סיבה מספיק טובה כדי להתחיל לחפש באלי אקספרס פתרונות!

אז מצאתי את המרחיק יתושים של שיאומי – אני אומר מרחיק כי לא מצאתי יתושים מתים, אבל הם נעלמו…. אז מבחינתי הוא מרחיק אותם… המכשיר הזה מאד פשוט לשימוש, שימו לב רק שצריך לרכוש בנפרד את החומר שמכניסים בתוך המכשיר ההכנסה שלו היא מאד קלה, פותחים את המכשיר ומניחים את הטבליה הזאת בפנים במקום מיוחד, יש שם תושבת מיוחדת ומכניסים את הטבליה לשם וזהו. לטבליה יש בטריה קטנה עגולה שבאה יחד עם הטבילה. בנוסף יש צורך ב2 בטריות AA במכשיר עצמו. או בחיבור לספק כוח.

כל טבליה מספיקה ל 135 לילות על פי הפרסום וניתן לראות באפליקציה מה מצב הטבליה.

המכשיר עצמו מתחבר בבלוטוס לטלפון או טאבלט באמצעות אפליקציית MI HOME המוכרת של שיאומי. רק שימו לב שהשרת צריך להיות על סין, ככה שאם יש לכם מכשירים שיושבים על שרת ישראל, תצטרכו לעבור בין השרתים בשביל לשלוט על המכשיר הזה (לא כל כך בעייתי כי בעבר להגדרה ראשונית ולראות מה מצב הטבליה לא ממש צריך יותר מזה) אני חיברתי את זה לטאבלט נפרד עם שרת סין.

באפליקציה הוא מוצא את המכשיר במהירות ואז מבקש לעשות עדכון גירסה – מבצע אותה דיי מהר ואז נותן אפשרות לשליטה על המכשיר מהאפקליציה. פיצר מאד נחמד הוא האפשרות לקבוע שעות שבהם המכשיר ידלק ויכבה אוטוטמית – מאד שימושי – היתושים בד"כ פעילים בלילות ולכן הגדרתי שהמכשיר ידלק ב 19:30 ויכבה ב 5:00 בבוקר – הכל עובד פיקס לפי הזמנים.

ואם לא בא לכם להתעסק עם אפליקציות יש כפתור אחד בודד ויחיד שניתן באמצעותו פשוט להדליק ולכבות את המכשיר.

ברגע שהוא נדלק המאוורר בפנים מתחיל לפעול והחומר שיוצא מרחיק אותם… (כנראה) , המכשיר שקט, לא שומעים כלום , אין ריחות , והיתושים באמת נעלמו יחד עם העקיצות.