למכשיר הזה הגעתי דרך ההמלצות באלי אקספרס. הצחיק אותי בעיקר המחיר שלו… גרושים, אז אמרתי לעצמי, מה יכול להיות, נזמין, אולי הילדים יאהבו, מקסימום זה ילך לפח. אז הזמנתי ואת האמת? הפתיע אותי לטובה. אל תצפו לאיזה מכשיר משוכלל שדומה למכשיר של סוני או מיקרוסופט… זה לא קרוב, אבל במחיר שמשלמים, מקבלים מוצר מעניין ומהנה במיוחד.

השטיח עצמו מרגיש לא יקר במיוחד, אבל זה מובן,  הגירסה שאני רכשתי היא גירסת חוט USB – ישנם גירסאות אלחוטיות, אבל הן עולות הרבה יותר ומכיוון שלא ידעתי מה אני הולך לקבל הלכתי על הזול.

החיבור למחשב קל מאד – התקנת דיסק במהירות – וחיבור ה USB למחשב. המחשב זיהה אותו במהירות (במחשב אחד היה וינדוס 10 ובשני וינדוס 8 – בשניהם התקנה עברה חלק בלי בעיה כולל הזיהוי של השטיח).

אני בעיקר חששתי שהחוט יפריע לריקודים והילדים ימעדו עליו, אבל הוא ממש לא מפריע, הוא ארוך מאד ולכן גם לא מתוח ואי אפשר למעוד עליו, אלא רק לדרוך עליו, לא משהו קריטי. שיחקנו גם במחשב רגיל וגם בנייד שהיה על שולחן ולא הרגשנו את החוט בכלל.

התוכנה עצמה באנגלית – יש לקחת את זה בחשבון – אבל קלה לשימוש ויש שם לא מעט שירים שניתן לרקוד לצלילם.

צריך להתרגל קצת למגע לשטיח – אבל בסופו של דבר הוא מגיב לא רע וגם אם הוא לא מגיב והם מפספסים זה דווקא מצחיק אותם והם קופצים ומשתגעים חח – בסופו של דבר זה גרם להם לקפוץ – לעשות ספורט ולזוז מהטאבלטים והטלפונים – דבר מאד מבורך בזמנים אלו.