חיפשתי לעצמי בטריה ניידת שתוכל לתת מענה גם ללפטופ שלי, הרבה פעמים מצאתי את עצמי נוסע לפגישות ובתיק אני שם מטען נייד לטלפון וגם את המטען של הלפטופ כדי שלא תגמר לי הסלולה בפגישה או באמצע עבודה. אז חשבתי לעצמי למה לא לחפש בטריה ניידת שתתן מענה ל2 הסוגיות הללו ובעצם אסתובב רק איתה במקום להסתובב עם כבל הטענה נוסף.

אז חיפשתי וחיפשתי ומצאתי את Baseus 65W Power Bank 30000mAh – מטען עם קיבולת מטורפת ומהירות הטענה של עד 65W.

אין יותר מדיי מה לסקר פה – אני יש בבטריה הזאת 4 חיבורי USB – אחד מהם הטענה מהירה. בנוסף יש חיבור אחד type c שהוא משמש גם לטעינת הבטריה וגם טעינה למכשירים תומכי type c – כאן הוא תומך בהטענה של עד 65W , כשחיברתי את המכשיר סמסונג נוט 10 פלוס שלי – קיבלתי על הצג הודעה – טעינה מהירה במיוחד 2.0 – והוא באמת קיצץ משמעותית את זמן הטעינה.

יש פה גם חיבורי טלפונים יותר ישנים ואין בעיה – יתמוך – אומנם לא בטעינה מהירה – אבל טעינה רגילה (רוב הטלפונים עם החיבור הישן גם ככה לא תומכים בטעינה מהירה).

גולת הכותרת – מטעין לפטופים! חיברתי את הבטריה למחשב הנייד שלי והוא טוען אותו – בעבר לא הצלחתי לחבר שום מטען אחר חוץ מהמטען חשמל של הלפטופ – תמיד קיבלתי הודעה להשתמש במטען של הנייד – הפעם עבר בלי בעיה.

לסיכום – מטען עוצמתי, הטענה מהירה ולא גדול במיוחד יחסית לקיבולת שלו. מטעין מהר וגם נטען מהר.

לא זול – אבל שווה את המחיר, במיוחד למי שמחפש פתרונות לטעינת לפטופ – מי שלא, יש בטריות ניידות קטנות יותר, שמגיעות למהירויות יפות ועולות פחות.

להלן הניסיון המוצלח שלי להטעין את המחשב הנייד.