אל המוצר הזה הגעתי במקרה ודווקא דרך אבא שלי… יום אחד ההורים שלי היו אצלנו ואבא שלי הראה לי את המוצר הזה שהוא ראה בפרסום בפייסבוק, תג המחיר באתר (הישראלי) היה כ 120 שקל לרחפן אחד כזה. מיד הבנתי שניתן להשיג את זה בטח ביותר זול והתחלתי לחפש כמובן באלי אקספרס, לא התאכזבתי 35 שקל לאחד, הזמנתי 2.

אין לי ניסיון טוב עם רחפנים, רכשתי אחד בעבר בלא מעט כסף ולא ממש הצלחתי להשתלט עליו וחוויתי התרסקויות לרוב 🙂 , אבל הדבר הזה פשוט חמוד, אין פה שלט ואין פה אפליקציות, הוא מתוכנן לעבוד בבית, מפעילים אותו נותנים לו דחיפה קלה והוא מתחיל לטוס לבדו, כאשר באמצעות מחוות שולטים בו, שימו את היד לפניו הוא יעצור, תסמנו לו לזוז הוא יזוז, הגוף שלו פלסטיק עם גומי, ככה שאם הוא נכנס בקירות או תקרה לא קורה לו כלום, הוא גם לא טס במהירות מטורפת, טס נורמלי, הגיוני, הילדים יכולים לשחק איתו בקלות – חייב להגיד שזה אטרקציה מטורפת אצלנו. החיסרון כמו בכל רחפן – זמן עבודה – של כ 10 דקות עד רבע שעה ואז צריך טעינה.הטעינה לא

עושה רעש (זמזום) עושה אורות. מגיע עם פלופלורים להחלפה ומברג קטן לפתיחה. מה שכן – הייתי ממליץ למי שיש שיער ארוך (מממ הבת שלי) לא לקרב אותו לשיער תוך כדי הפעלה כי הפלופלו יכול להסתבך בשיער.

סך הכל מוצר נחמד מאד שנותן תמורה מצויינת לכסף והילדים נהנים (הכי חשוב) וזה לא שובר לי כלום בבית (בינתיים).

הינה סקירה מערוץ MJTech שגם מראה איך הוא טס.