לפני תחילת הסיקור אני חייב לציין גילוי נאות שאני חובב גרסאות הנוט של סמסונג, אני חושב שהם מהסדרות היותר טובות של סמסונג ואולי של כלל החברות בעולם, אז אני קצת משוחד, אבל עדיין היה לי ביקורות ומה להגיד על הטאבלט הזה של סמסונג.

בואו נתחיל….

מתחת למכסה מנוע אפשר למצוא 4GB זכרון, 64GB אחסון וערכת שבבים Exynos 9611 עם מעבד Octa Core 4X2.3 GHz Cortex-A73 & 4X1.7 GHz Cortex-A53 חריץ זכרון של עד 1TB.

מצלמה של 8 גיגה פיקסל עם עדשה רחבה ומצלמת סלפי של 5 מגה פיקסל.

ישנו סרטון שמצורף לביקורת שם אני מרחיב קצת ומראה את היכולות שלו – לא דיברתי בסרטון על המצלמה שלו – לדעתי בטאבלטים זה לא בדיוק מה שמחפשים , מצלמה סטנדרטית מספיקה בטאבלטים. ומשהו ששכחתי לדבר עליו בסרטון הוא הסאונד – אז יש לו 2 רמקולים סטריאו מעולים, שומעים נפלא! אה ויש לו אפילו כניסת אודיו לאוזניות!!!

בואו נעצור רגע על המסך שלו – המסך הוא מסך מסוג TFT מגע, 16M צבעים, 1200X2000 פיקסלים בצפיפות של 224PPI. לא המסך הכי טוב בשוק, הוא לא AMOLED ורואים ומרגישים את זה, אומנם ביום יום לא תרגישו את זה יותר מדיי, אבל אם תשימו אותו לצד מכשיר אחר , טבאלט או מכשיר נייד תראו את ההבדלים מיד, תראו איך הוא חיוור מאד לעומת אחרים  – האם זה דיל בריקר? לא בטוח.

הפלוס הגדול של הטאבלט הזה הוא העט שמגיע יחד איתו, מי שמכיר את סדרת הנוט יתאהב גם פה בעט הנהדרת הזאת, אפשר באמצעותה לכתוב פתקים, הודעות, לצייר על המסך ולבצע סקיצות בצורה מהירה וטובה. בגירסת הלייט לא תוכלו להשתמש בעט למחוות והיא לא צריכה טעינה. בנוסף יש לו בטריה מטורפת של 7040mAh שתספיק לכם בשקט ליומיים של עבודה אינטנסיבית.

המחירים של הטבאלט הזה נעים בסביבות 1400-1500 שקל, למי שלא מחפש אופציות של עט יש חלופות לא רעות בכלל בשוק ובמחיר זול יותר – בסקירת הוידיאו תוכלו לראות השוואה קלה למכשיר ASUS.

הדבר שהכי מפריע לי בו הוא המשקל שלו, לטעמי שוקל יותר מדיי וכבד – 467 גרם על הנייר, אבל מרגיש הרבה יותר, יש לי גם טאבלט של ASUS ששוקל קצת פחות כ 430, כמו שתראו בסקירת וידיאו ולא מרגישים אותו כשמחזיקים אותו ביד, המשקל של הסמסונג מעייף את היד וכשמדובר במכשיר שהוא גדול זה דיי מעיק. מעבר לכך הממשק של סמסונג חלק ונעים, לעיתים נתקע קצת במשחקים כבדים או עם המון נתונים, לא משהו יותר מדיי בעייתי, אבל זה בעיקר בגלל התפשרות בנתונים (בשביל המחיר).

אני מרבה להשתמש בו כמסך נוסף למחשב הנייד שלי – באמצעות אפליקציה מיוחדת ניתן לחבר אותו כמסך נוסף ולהשתמש ביתרונות של המכשיר.

למי שמחפש טבלט עם יכולות ציור וסקיצות – זהו אחד הטובים והזולים בשוק – במידה ואתם רוצים את הגירסה המלאה – תצטרכו להיפרד מכמעט פי 2 מהעלות של הלייט.

לרכישת הכיסוי בסרטון: https://s.click.aliexpress.com/e/_dXxa7Dz

 

הסרטון