למצלמה של TP LINK הגעתי בחיפושיי אחרי מצלמת IP שאוכל לשים בבית ולעקוב אחרי מה שקורה בבית כשהילדים לבד חוזרים מבית הספר. חיפשתי משהו טוב ולא יקר, הגעתי למבצע ב KSP שמכר את המצלמה ב 139 שקל ומהניסיון שלי עם מוצרי TP LINK החלטתי ללכת עליו ולא על מוצר של שיאומי (כי אני לא סובל את האפליקציה שלהם) ומוצרים אחרים שהיו יקרים משמעותיים או שנראו לא איכותיים.

חייב להגיד שהופתעתי לטובה. המלצמה אולי נראת צעצוע, אבל היא מעולה! איכות התמונה נפלאה, יש לה זום לא רע בכלל, ניתן להזיז את המצלמה 360, יש לה ראיית לילה, תמיכה בגוגל אסיסטנס, ואפשרות למוד privacy  בנוסף ניתן לכרוז דרכה, להשמיע אזעקה, ולהקשיב גם למה שנעשה בבית.

בנוסף – יש אפשרות לקבל התרעות לנייד ברגע שהיא מזהה תנועה – טוב למעשה נגד פורצים – היא מגיעה עם חריץ הרחבה עד 120 גיגה (ללא כרטיס זכרון שיש לרכוש בנפרד), אפשר להקליט עליה ברצף – כאשר ברגע שנגמר המקום היא מקליטה על מה שהוקלט כבר בלופ. או שאפשר להגדיר אותה להקליט רק כשהיא מזהה תנועה.

היא מגיעה עם מתקן להתקנה במקרה ורוצים להתקין אותה על התקרה או הקיר. והיא מתחברת ברשת אלחוטית בקלות (ההתקנה לקחה אולי 2 דקות בלחץ), שימו לב שאין לה אפשרות להתחבר דרך כבל רשת.

האפליקציה של המצלמה מאד נוחה, מזכירה את זאת של שיאומי HOME , אבל בלי הבאגים 🙂 , קל מאד לתמרן איתה, להגיע לכל מקום בהגדרות ולתפעל את המצלמה – בקלות ובנוחות, לא חוויתי שום בעיה של תקיעות, של מצלמה שלא עובדת או משהו בסגנון.

לאחר שהיא הייתה בבית שלי כשבועיים, החלטתי לרכוש עוד אחת לעבודה ועוד 2 להורים שלי שגם חיפשו – המחיר של KSP עלה מאז ל 159, אבל מצאתי אותה במחיר הקודם שרכשתי באייבורי.

לסיכום – למי שמחפש מצלמת אבטחת IP קלה ובלי הרבה כאבי ראש, התקנה מהירה ואיכות תמונה והקלטה טובים מאד – מחיר מעולה ואחלה של מוצר!