הגעתי לאזניות האלה דרך כל הפרסומים על הקיר שלי באלי אקספרס, אני חביב סמסונג ויש לי אוזניות של סמסונג, גלאקסי באדס שאתם אגב יכולים לראות את הסקירה שלהם כאן באתר.

אז איך הגעתי לרכוש אוזניות לא מוכרות? המחיר…. אחרי שהחלפתי מה buds pro ל buds plus, נתתי את ה pro לבת שלי. הבן שלי מן הסתם קינא קצת, אבל לא היה לי יותר סמסונגים להביא לו חח, הפרסום הזה על הקיר שלי הדליק אותי, 8$ ??? זה כלום! ובטח בשביל המפרט שמקבלים, אמרתי מקסימום ניפול ב 8$ ונקבל סקירה שתזהיר אנשים מלרכוש… אבל בסופו של דבר לא נפלתי אלא דווקא הרווחתי, תראו לאוזניות הללו יש אלפי הזמנות ו 4.6 כוכבים ביקורות שזה מדהים והינה, גם אני אתן להם 5 כוכבים בביקורת אצלם כי פשוט מאד – בתמורה של הכסף שאתם מקבלים אין בכלל ספק שזה שווה. אז כן, זה לא סמסונג ולא אפל, אין לכם תוכנה מתפנפנת שתוכלו לשלוט באוזניות דרכם ולשנות את האפשרויות, אין עדכוני תוכנה ואין אפילו חיבור type c , אבל מה כן יש? יש איכות קול לא רעה בכלל (כולל בס בסדר גמור) , יש שליטה על קבלה ודחיית שיחות, יש אפשרות לבצע שיחות באיכות טובה, יש בטריה ניידת אם אתם צריכים לטעון את הטלפון! יש מסך לד מדליק והאוזניות עצמן נראות נהדר, קלות ועמידות בפני מים (גילוי נאות לא ניסיתי). הקייס מרגיש קצת זול ולא עמיד, אבל אין מה לעשות חלק מההתפשרות, אין לו טעינה אלחוטית, אבל חוץ מזה… שווה את הכסף ששילמתי.

אתם מקבלים עם הערכה כבל טעינה (קצר מאד) ומתאמים לאוזניים שניתנים להחלפה. לידים גם המתאם הכי קטן עדיין גדול ולא נכנס לאוזן, לכן ניתן להשתמש גם בלי מתאמים בכלל וזה דווקא יושב טוב.